Шановна громада м. Київ, повідомляємо вам, що платформа моніторингу повітря йде на технічні канікули для аналізу даних, що були зібрані за період з 31.05.2019р. по 20.01.2020р., та для опрацювання технічних недоліків, з метою покращення роботи платформи. Наразі ми опрацьовуємо нову систему датчиків якості повітря.
Орієнтовна дата запуску платформи версії 2.0 - 1 червня 2020 року. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ КИЄВА В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Публічність

Кожен житель міста може долучитися до проекту

Open Data

усі дані знаходяться у відкритому доступі

Своєчасність

Інформація оновлюється кожні 10 хвилин

Актуальність

відповідність системи моніторингу стандартам ЕС

Мапа

У кожному районі міста свій показник забруднення. Найчистішим вважається показник у 100 одиниць. Чим більше забруднювальних часток у повітрі, тим, відповідно, нижчий індекс.

Шановні жителі міста Київ, повідомляємо вам, що на період з 11 листопада 2019 року до 31 січня 2020 року дані моніторингу повітря, що надає мобільна лабораторія, не будуть надходити через технічні обставини. Приносимо наші вибачення за тимчасові незручності.


*Проект громадського моніторингу якості повітря реалізується громадським крилом ініціативи та не фінансується за бюджетні кошти. Усі дані, що надходять від наших станцій тестуються. Проект Kyiv Smart City здійснює індикативні вимірювання, які не заперечуються Постановою КМУ 827 від 14.08.2019 та можуть мати відповідну похибку, а також не є розпорядником офіційної інформації, яку можна використовувати у позовній діяльності.

30

кількість запланованих незалежних станцій у мережі MAQ

03

незалежні системи вимірювання

09

вимірюваних речовин-забрудників повітря

05млн

жителів, що дихають єдиним повітрям